O Padbarze

Cześć!

Bardzo fajnie, że wpadłeś! Pozwól, że powiemy Ci kilka słów o Padbarze – miejscu trochę innym niż wszystkie.
Naszą dewizą jest radość. Taka prawdziwa, młodzieńcza, od której robi się w środku ciepło :) Radość to to, co chcemy Wam dawać poprzez wszystko, co robimy. Ale wiecie co – my też cholernie lubimy ten nasz Padbar :)
Pewnie chcecie wiedzieć, co rozumiemy przez tą całą radość. A różne rzeczy:

Planszówki – wiecie co jest najlepsze na świecie? Gry planszowe! Siadacie, gadacie, śmiejecie się, ten zbankrutował, tamtemu wypadła “6”, ktoś zbudował miasto, a potem go okradli. Czujecie to? To jest radość! :) Ten Wasz mały, planszówkowy świat pełen emocji, ładnych rzeczy i małych kolorowych kartoników. I wiecie co? Mamy już ponad 100 gier na półkach. Uwielbiamy je wszystkie!
W planszówki możecie grać u nas codziennie, ale szczególnie zapraszamy Was w każdy czwartek od 17:00. Taki jeden gość, który zna te wszystkie gry jest wtedy na miejscu i rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości, a jak z nim zagadacie, to może z Wami zagra :)

Konsole – nic tak nie odpręża, jak solidne mordobicie w Mortal Combat albo w Tekkena. Siedzisz sobie przed 65-calowym ekranem z padem w ręku i z radosną miną sprzedajesz koledze kopniaka. No fajne to jest! A jeśli lubicie piłkę nożną (kto nie lubi!?), to przełączacie się na FIFĘ i gracie kolejne el classico (oby tylko Real przegrał…).
Od czasu do czasu robimy fajne turnieje w FIFĘ. Emocje jak w finale ligi mistrzów!

Pizza – o tak, z niej jesteśmy mega dumni! Długo szukaliśmy tej jednej receptury, która sprawi, że nasze placki będą pyszne, chrupiące i idealnie skomponowane. Udało się. Udało się jak cholera! Zresztą spytajcie tych, którzy u nas już jedli. W naszym menu znajdziecie zarówno klasyki, jak i coś bardziej fantazyjnego.
Jest coś jeszcze – paluchy owinięte boczkiem prosto z pieca podawane z sosem czosnkowym. Tak, masz rację – są spełnieniem marzeń.

Dobry alkohol – za barem znajdziecie dziesiątki najróżniejszych kraftów, na kranach zawsze jest coś fajnego, a nasi barmani lubią czasem zmajstrować coś ciekawego z wódki, rumu czy tequilli. A niech to, dobrzy są w te klocki! Jak mają flow, to wychodzą rzeczy pyszne i piękne zarazem. Aha, i jeśli jeszcze nie próbowałeś Szarlotki z Padbaru, to już powinieneś być w drodze do nas ;)

Co jeszcze? Koncerty, nocne granie, imprezy, quizy i co nam jeszcze przyjdzie do głowy. Lubimy to wszystko. To jest właśnie ta nasza radość.

Wpadnijcie poradować się z nami :)

Ekipa Padbaru